OnePlus 6T McLaren Edition !

0

OnePlus 6T McLaren Edition, 10GB RAM ile satışa sunulacak. OnePlus’ın yeni Warp Charge 30 hızlı şarj teknolojisini içeriyor

OnePlus 6T McLaren Edition, Yarış ve teknoloji markası McLaren şirketi ile ortak işe başladı. Telefon, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika’da 13 Aralık’tan itibaren 649 sterlin fiyatla satışa sunulacak. OnePlus 6T McLaren Edition Hindistan lansmanı yarın 12 Aralık‘ta gerçekleştirilecek.

OnePlus 6T McLaren Edition, 10GB RAM ile satışa sunulacak. OnePlus yeni Warp Charge 30 hızlı şarj teknolojisini içeriyor ve sadece 20 dakikada şarj oluyor. Telefon Papaya Orange ve siyah renk gibi iki adet renk seçeneği bulunmakta. McLaren logosu da arka kapakta ve Warp Charge 30 güç ünitesi’nde Papaya Orange örgülü kablo bulunmaktadır.

Orijinal OnePlus 6T’den bir diğer farkı da, McLaren’in 1981’den bu yana tüm McLaren otomobillerinin kalbinde yer alan karbon fiber teknolojisine dayanan cam arka kapağın altında desen bulunmakta.

OnePlus 6T McLaren Edition kutusunda, F1 AA sınıfı karbon fiberde tasarlanan McLaren’in logosu Speedmarks var. Telefon McLaren yazılım animasyonları ile gelecek. OnePlus 6T McLaren Edition’ın özelliklerinin geri kalanı Ekim ayında başlatılan orijinal OnePlus 6T ile aynı. Müşteriler telefonda inanılmaz bir hız ve performans hissi bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi giriniz